SODELOVANJE SKUPINE SLONČKOV V PROJEKTU SOBIVANJA – ŽIVIM ZDRAVO

Tudi v teh časih sodelujemo z otroki naše skupine,  preko mailov in zoom-ov, ki nam jih omogoča moderna tehnologija komuniciranja. Otroci se počasi vračajo nazaj v vrtec. Smiselno pa se nam je zdelo, da vam posredujemo dejavnosti, ki so jih otroci izvajali doma s starši z našimi predlogi in idejami. Bili so zelo delavni in vredni pohvale. Smo zelo ponosni in zahvalni našim staršem za njihovo ažurnost v teh časih, doma, z otroki. Vse je bilo na prostovoljni bazi. Delo so vzeli zelo odgovorno in pohvalno. 

Za lažjo predstavitev  projekta otrokom in staršem, smo  izbrali drevo s tremi »sadeži« pod imenom » drevo zdravja«:

  1. HIGIENA – SKRB ZA ZDRAVJE, SPOZNAVANJE NAŠEGA TELESA IN NEGATIVNIH ZUNANJIH VPLIVOV NA NAŠE TELO ( MRAZ, TOPLOTA, VIRUSI…)
  2. ZDRAVA IN RAZNOLIČNA PREHRANA DOMA, PREHRAMBENA PIRAMIDA
  3. ŠPORT – GIBANJE DOMA V ČASU EPIDEMIJE

Izbrali smo le  nekaj fotografij vseh dejavnosti in vam jih z veseljem predstavljamo:

SUZANA , ANITA IN DIJANA

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost