Menjava igrač pri Sovicah in Čebelicah

Skozi celotno vrtčevsko leto smo otroke spodbujale in jim dajale možnost, da spoznavajo igrače, se z njimi igrajo, ter jih delijo. Ugotovile smo, da otroci zelo radi prinašajo igrače od doma in jih velikokrat zamenjajo s prijatelji. Ta menjava je najbolj opazna takrat, ko na obisk pridejo mlajši otroci k starejšim. Vzgojiteljice smo se zato odločile, da priredimo dan menjave igrač v obeh igralnicah. Tako so se Sovice igrale z igračami Čebelic in obratno. Večkrat smo se tudi obiskali in se skupaj poigrali. Vsaka igralnica pa si je pripravila tudi prostor, kjer so otroci prinašali igrače, ki jih ne bodo potrebovali več ali jih pogrešali. Skupaj smo se odločili, da igrače podarijo vrtcu za skupno igranje.

Sovice in Čebelice

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost