TEDEN OTROKA V LOKI

Strokovne delavke v novem delu vrtca v Loki smo ob tednu otroka poskrbele za posebno vzdušje otrok. Omogočile smo jim veliko zabave, smeha, učenja ob igri in medsebojnega druženja. Pri dejavnostih smo strmele k možnosti za vzpostavljanje, vzdrževanje in uživanje v prijateljskih odnosih.

Prvi dan so otroci urili svoje spretnosti in sposobnosti pri različnih gibalnih nalogah v posamezni igralnici. Posebej zanimiv in nič kaj dolgočasen je bil dan brez igrač. Otroci so se igrali z naravnim materialom (tulci, kartonke, jesenski poljski pridelki…). Obiskali so nas tudi iz glasbene šole Črnomelj in nam predstavili bariton, pozavno in tubo, za kar se jim lepo zahvaljujemo. Lepo smo se imeli tudi na orientacijskem pohodu, kjer smo iskali skriti zaklad.

Teden smo zaključili polni zanimivih doživetij.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost