RAZSTAVA SRČNIH PISEM V ZDRAVSTVENEM DOMU ČRNOMELJ

Tudi skupina Muce, otroci iz enote Mala hiška, smo sodelovali v akciji SRČNA pisma za male borce. Z otroki smo se veliko pogovarjali o otrokih z redkimi boleznimi, kakšno je njihov vsakdan, kaj zmorejo in česa ne, kdo skrbi za njih,… S to akcijo smo vsi vzgojitelji vrtca Črnomelj poskušali vzbuditi empatijo pri otrokih do vseh ljudi, jim približati zavedanje, da smo si ljudje različni in, da šibkejšim ponudimo pomoč in izrazimo sočutje. Ob tem bi se iskreno radi zahvalili ge. Tatjani Gregorič iz ZD Črnomelj, natančneje oddelku Centra za krepitev zdravja in njenim sodelavcem, ki so z nami sodelovali in nam omogočili razstavo izdelkov naših otrok, ki so izdelke narisali in smo jih vzgojitelji tudi poslali društvu Viljem Julijan-oni pa naprej posredovali malim-velikim borcem.
Srčno vas pozdravljamo otroci in  vzgojitelji vrtca Črnomelj, malim borcem in borkam pa pošiljamo veliko ljubezni in topline.

Zapisala sem: vzg. Barbara Mikložič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost