Odprtje medletnega oddelka (GOSENICE)

V četrtek, 1. 2. 2024, se je v Vrtcu Otona Župančiča Črnomelj odprl nov medletni oddelek z imenom Gosenice. Skupina bo štela 14 otrok. Trenutno je pri Gosenicah 13 otrok. Še zadnji mali korenjak, pa se nam bo pridružil konec tega meseca. Uvajanje je potekalo postopoma in trajalo okrog enega meseca.
Večinoma vsi otroci z veseljem pridejo v igralnico, seveda ob pomoči staršev. Drugi pa imajo še nekaj težav ob ločitvi, kar je popolnoma razumljivo in pričakovano.
Že v prvem mesecu so otroci dodobra spoznali igralnico in igrače. Seveda, pa so najbolj veseli, da imajo enako stare prijateljčke, s katerimi se lahko igrajo. V igralnici prevladuje dobra in pozitivna energija, s pridihom glasbe. Opažava tudi, da so se otroci zelo navezali na naju in se brez težav objemamo čez dan.
Ko se navadimo vseh novosti bomo lažje pričeli tudi s spoznavanjem bližnje in daljne okolice vrtca.

Vsi skupaj si želimo še veliko nasmejanih in brezbrižnih dni, s polno igre v naši novi igralnici.

Vzgojiteljici Anita in Anika z Gosenicami