Zaključek, malih maturantov, skupin Konjički in Muce

Kot se za maturante spodobi, so se tudi naši maturanti poslovili v svojem slogu in na svoj način. V čudovitem sončnem popoldnevu so na igrišču zazvenele pesmi otrok : mali maturanti, himna vrtca in jaz ne grem v šolo. Otroci so slovesno prejeli diplome malega maturanta in posebna darila, ki jih bodo nekoč spomnila na bivanje v našem vrtcu. Sledile so športne igre s starši, ki so jih izbrali otroci. Z njimi so sodelovali na športnih igrah belokranjskih vrtcev . Okusna in sočna pogostitev s picami, ki so nam jih spekle naše prijazne kuharice v vrtcu je bila samo še pika na i naše prireditve. Druženje s starši pa je itak najlepše in prijetno opravilo, ki je sledilo do konca druženja. Malim maturantom želimo uspešen in umirjen vstop v novo okolje, med nove izzive in avanture, veliko srkanja znanja in samega zadovoljstva. Če pa naletijo na težave pa naj bodo rešljive s čim manj problemi in težavami. Zato ste tukaj starši, ki jih boste spremljali na poti svojih začrtanih sanj. Bodite uspešni in predvsem strpni.

Srečno otroci

Vaše vzgojiteljice