VPIS PREDŠOLSKIH OTROK V KRAJŠI PROGRAM za šolsko leto 2024/25

Starše obveščamo, da vrtec načrtuje izvedbo KRAJŠEGA PROGRAMA predšolske vzgoje za otroke, ki bodo do konca leta 2024 dopolnili starost pet let in niso vključeni v vrtec.

Namen programa je, da se omogoči vključenost v predšolske programe tudi tistim predšolskim otrokom, ki leto pred vstopom v osnovno šolo, še niso bili vključeni v vrtec, saj s tem želimo prispevati k lažjemu in manj stresnemu prehodu v šolo.

Izvajanje krajšega programa bo predvidoma potekalo po 3 ure dnevno v popoldanskem času.

V primeru, da ne bo dovolj prijav, programa ne bomo izvajali. Razpis je odprt do 15. 11. 2024.
Program je brezplačen in bo financiran s strani MVI.

Starše prosimo, da izpolnjeno Vlogo za krajši progam oddate po pošti,
na e-naslov vpis@vrtec-crnomelj.si ali v poštni nabiralnik v Enoti Čardak ali Enoti Loka.

Za dodatne informacije je na voljo svetovalna delavka vrtca Ivana Leko na naslovu:
vpis@vrtec-crnomelj.si ali na telefonskih številkah 05/90 74 116, 040 527 322.