OBISK IZ POLICIJSKE POSTAJE ČRNOMELJ

V četrtek, 9.5.2024 nas je v okviru projekta Pasavček v katerega smo vključeni, obiskal policist in policistka iz policijske postaje Črnomelj.

Projekt Pasavček in policisti nas učijo o pravilni uporabi otroških varnostnih sedežev ter pripenjanju z varnostnimi pasovi med vožnjo.

Policist nam je predstavil pravilno uporabo varnostnega pasu ob pomoči demo sedeža in nekaj službenih pripomočkov, ki jih potrebuje pri delu. Otroci so imeli veliko vprašanj, na vsa so dobili odgovore. Otroci so se najbolj razveselili maskote medvedke Pike in podarjenih pobarvank.

V imenu otrok in vzgojiteljev vrtca Čardak se zahvaljujem policistu, policistki in Medvedki Piki iz policijske postaje Črnomelj za prijeten obisk.

Zapisala: Mateja Šafar