ZAMAŠKONJAM 2024 ZELO USPEŠEN V NAŠEM VRTCU

Tudi v letošnjem letu se je Vrtec Otona Župančiča Črnomelj pridružil ustvarjalno – trajnostnemu natečaju Zamaškonjam 2024, z dobrodelno noto, kjer so se zbirali odpadni plastični pokrovčki za otroke z motnjo v razvoju in člane društva Vesele nogice.

Zbralo se je kar 340 kg pokrovčkov in tako smo zasedli 3. mesto, mentorici Mateja Šafar in Mateja Kozan.

Da je bilo zbiranje še bolj zabavno pa smo se akciji pridružili tudi v ustvarjalnem delu, kjer smo ustvarili kar nekaj zanimivih zamaškonjamov. Za prav posebnega krtka smo z glasovanjem zasedli 2. mesto, mentorici Barbara Mikložič in Tina Žužinjak.

V preteklem tednu nas je obiskala ga. Monika iz podjetja Acron d.o.o in nam predala nagrado, katero bomo z veseljem uporabili.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste prispevali k uspešnosti zbiralne akcije za dober namen.

Zapisala: Mateja Šafar

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost