Stare igrače so razveselile Pikapolonice

V skupini Pikapolonice smo se pridružili projektu Stara igrača za novo veselje. Spoznali smo, da otroci pred leti niso imeli toliko igrač kot jih imajo oni danes. Znali so si poiskati igre in igrače v naravi oz. iz naravnih materialov. Dogovorili smo se, da bodo otroci od doma prinesli svojo igračo, ki je ne bodo več pogrešali in so jo pripravljeni podariti prijatelju. Otroci so skupaj s starši v darilni vrečki prinesli igračo, ki je čista, cela in ne vsebuje nevarnih delov. Otroci so z navdušenjem prinašali darilne vrečke z igračami. V petek s(m)o končno dočakali dan, ko so izžrebali svojo “staro novo” igračo. Veselje ob odpiranju vrečk je bilo nepopisno. Z novimi igračami smo se nato skupaj poigrali v vrtcu, z mehkimi igračami so otroci počivali po kosilu. Vsi pa so komaj čakali, da novo igračo odnesejo domov in jo pokažejo svojim družinam ter se z njo igrajo tudi doma.


Pikapolonice s Tino in Katjo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost