Sodelovanje v natečaju UHU

Tudi v tem šolskem letu smo se odločili sodelovati v kreativnem  UHU- jevem natečaju; Ustvarite svojega sanjskega konjička. V naši skupini se je skozi šolsko leto nabralo veliko odpadnega materiala, katerega so skrbno v vrtec prinašali starši. Bilo je veliko škatel, tulcev, volne, posodic od kinder jajčk….Tako smo se odločili, da bomo za našega sanjskega konjička uporabili odpaden material, ki ga imamo v igralnici.

Pri kreiranju izdelka smo se medsebojno družili, dogovarjali, pogovarjali, sestavljali, ugotavljali kaj lahko še konjičku dodamo ter iskali nove ideje. Veseli smo bili našega konjička, ki smo ga poimenovali Kidi in se z njim fotografirali na zelenici vrtca. Zelo ponosni smo in za nas ima velik pomen to, da smo za konjička Kida uporabili odpaden material, ga reciklirali, rezali, lepili in ustvarili nov izdelek kar je pomembno za okolje in naš planet Zemljo.

 

Ribice z Vesno in Anito

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost