ČEBELICE V ZOBOZDRAVSTVENI AMBULANTI

Čebelice iz enote Čardak smo se danes odpravile na obisk v Zdravstveni dom Črnomelj. Tam smo se namreč dogovorili za ogled zobozdravstvene ambulante. Pričakali sta nas zelo prijazni medicinski sestri ga. Katja in ga. Katarina ter simpatična maskota “Zobna pasta”. Najprej smo si v zobozdravstveni ambulanti v dveh kupinah ogledali vse pirpomočke, ki jih zobozdravnik uporablja pri svojem delu, nato pa smo se povzpeli še na zobozdravniški stol. Strinjali smo se, da je higiena zob zelo pomembna in obljubili, da si bomo zobke vestno umivali vsaj 2x na dan. Da nam bo pri tem lažje, pa so vsi otroci dobili nalepke, ki jih bodo lepili po vsakem umivanju zob zjutraj in zvečer. Ob koncu obiska smo ugotovili, da nam je bilo v zobozdravstveni ambulanti zelo prijetno.

Čebelice s Tino in Mojco

 

dav

dav

dav

sdr

dav

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost