Avtorska knjiga Zvončki za rojstni dan

Skupina Muce, otroci stari 5-6 let iz enote Mala hiška, je izdala avtorsko knjigo z naslovom Zvončki za rojstni dan. Rdeča nit zgodbe so prijatelji, ki si med seboj pomagajo, ko nastane problem in ga tudi skupaj rešijo. Zgodba, kraj in čas dogajanja so zamisli otrok, vzgojiteljica sem stavke samo slovnično uredila. Tudi ilustracije so njihovo delo. Otroci so na končni izdelek zelo ponosni, vzgojitelja pa še toliko bolj. Upava, da bo otrokom knjižica v trajen spomin na naše popotovanje vrtčevskih dni, kjer smo preživeli marsikaj lepega. Hkrati jim želiva pogumen korak v šolo, da bodo ponosni prvošolčki in pravi prijatelji, kjerkoli in kadarkoli. Iskreno se zahvaljujeva staršem za korektno in uspešno sodelovanje. 
Prijetne počitnice vsem, Muce, veliko sonca in morja vam želiva Barbara in Jani.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost